Linnamäe Lihatööstus on pikkade traditsioonidega, tuntud kui suurim ja vanim ulukilihatoodete valmistaja Eestis.

Image module

Alates 1987

Linnamäe Lihatööstus alustas tegevust 1987. aastal. Märkimisväärne on see, et Linnamäe Lihatööstus on üks esimesi erakapitalil loodud lihatööstusi Eestis.

Põhitegevus

Linnamäe Lihatööstuse põhitegevusaladeks on ulukite kokkuost, ulukilihat ning sea- ja veiselihast lihatoodete tootmine ja müük, ulukite töötlemine teenustööna ja lihatoodete valmistamine teenustööna.

Tootmine

Linnamäe Lihatööstus toodab lihatooted Läänemaal Lääne-Nigula vallas Linnamäel asuvas täielikult renoveeritud tootmishoones. 2000 m2 tootmiskompleksis toodetakse aastas 1000 tonni lihatooteid. Ettevõttes töötab kokku 39 inimest.

Partnerid

Linnamäe Lihatööstuse koostööpartneriteks on suurem osa Eesti jahimeestest, kellelt ostetakse kokku 40% Eestis kütitud ulukitest; kõik jaemüügiketid ning paljud tuntud restoranid.

Turg

Linnamäe Lihatööstus müüb oma toodangust 75% Eesti turul. Linnamäe Lihatööstuse tooteid on võimalik osta kõikidest suurematest kaubanduskeskustest. Samas tegeleb ettevõte ka aktiivselt ekspordiga. Peamisteks välisturgudeks on Soome, Rootsi ja Saksamaa. Kõike kaugem koht, kust Linnamäe tooteid saab osta, on Hong Kong.

Tooted

Linnamäe Lihatööstuse toodete märksõnadeks on kvaliteetsus, värskus ja eksklusiivsus. Toodete eelisteks on naturaalsus ja puhtus; need on valmistatud kohalikust toorainest: Eesti päritolu sea- ja loomalihast ning Eestimaa metsadest kütitud ulukitest. Linnamäe Lihatööstuse peamiseks prioriteediks on kvaliteet, milles järeleandmisi ei tehta – 2016 aastal omistati ettevõttele sertifikaat toiduohutuse juhtimise süsteemile, mis vastab standardile ISO 22000:2005 . Linnamäe Lihatööstus on võtnud eesmärgiks edendada ulukiliha tarbimist Eestis kuna siin tarbitakse ulukiliha elaniku kohta oluliselt vähem kui keskmiselt Euroopas.

Arendused

Image module

Kirjuta meile

Nimi

E-mail

Teade