OLULINE INFO

ULUKI DEKLARATSIOONI VORM

Allalaetav ja prinditav uluki deklaratsiooni vorm

LAE ALLA
VASTUVÕTUAKT

Vastuvõtuaktile palume kirjutada maksimaalselt 5 looma. Erinevad ulukid eraldi vastuvõtuaktidele.

TEENUSTÖÖDE HINNAKIRI

Teenustööde ja teenustööde pakettide hinnakiri 2021.

VAATA
ULUKITE KOKKUOSTU HINNAKIRI

Ulukite kokkuostu hinnakiri 2021.

vaata
ULUKI KATEGOORIA

Kui uluki rümbalt on sisefileed eemaldatud, arvestatakse see automaatselt kõige madalamasse kategooriasse.

ULUKITE TRANSPORT

Ulukite transport on tasuta. Üleantava ulukiga kaasas olevad dokumendid peavad vastama kõigile Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele ja Euroopa Ühenduse määrustele.

Perioodil 1. veebruar – 1. september varume ulukeid meie transpordiga miinimum ühikute kokkusaamisel.

Miinimum on 15 loomühikut transpordiringil (metskits, metssiga).

MAKSETÄHTAEG

Tasumine toimub ülekandega vastuvõtuaktil märgitud pangakontole. Maksetähtaeg 21 päeva.

LISATASU

Maksame 0,30€/kg lisaks, kui toote ulukid ise Linnamäe tehasesse ära.

SANITAAR- JA HÜGIEENIKOOLITUS JAHIMEESTELE

Järgmine sanitaar- ja hügieenikoolitus jahimeestele on kavandatud toimuma 7.-8. oktoober 2021. Koolitus on tasuline ja toimub veebiõppena. Täpsem info ja registreerimine SIIT.

TEADAANNE

Anname teada, et Linnamäe Lihatööstus ei osta 2021. hooajal kokku põdramaksa ja ei võta maksa vastu teenustoodete tegemiseks.

  1. KONTAKT

      Indrek Loorens
      juhatuse liige

      indrek@linnamae.eu

      +372 512 9638

      KAIDO REHKALT
      Müügi- ja turundusjuht

      kaido@linnamae.eu

      +372 525 7878

      Marko Hiiemäe
      tegevjuht

      marko@linnamae.eu

      +372 5843 6624

      Pirgit Saar
      Finantsjuht

      pirgit@linnamae.eu

      +372 5590 0044

      Andero Paalvelt
      Kvaliteedijuht

      andero@linnamae.eu

      +372 5558 5017

      Raimo Huberg
      Horeca müügijuht

      raimo@linnamae.eu

      +372 520 2424

      Kersti Männiste
      Ekspordijuht

      export@linnamae.eu

      +372 5685 0095

      Moonika Reinla
      Müügisekretär

      moonika@linnamae.eu

      +372 505 3826

      Tõnis Notton
      Varumisjuht

      tonis@liivimaalihaveis.ee

      +372  5666 0236

      Gerli Männiste
      Tootepaigutaja

      gerli@linnamae.eu

      +372 5620 2926

      Relika Aviste
      turundus- ja e-kaubandusspetsialist

      relika@linnamae.eu

      +372 512 0376

      AS Linnamäe Lihatööstus
      Uugla küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91013