MAHEKASVATATUD LOOMADE KOKKUOST

Liivimaa Lihaveis ostab mahemullikaid, -härgi, -pulle ja -lehmi.

KÜSI PAKKUMIST!

LIIVIMAA LIHAVEISE TEENUSTÖÖD

Alustasime oma teekonda kümmekonna talunikuga, luues kaubamärgi Liivimaa Lihaveis. Oleme aastate jooksul jõudsalt kasvanud ja 2021. aasta oktoobris valmis Linnamäel meie uus tehas. Seega saame teenusevõtjatele pakkuda parima kvaliteediga liha ja lihatooteid. Valikus on nii mahedad kui ka mittemahedad tooted.

Liivimaa Lihaveis pakub teile:

  • veise konditustamist;
  • pakendamist;
  • steikide lõikust;
  • kuivlaagerdamist;
  • valmistoodangut.
TEENUSTÖÖDE HINNAKIRI

Võtke ühendust meie kokkuostjaga:

Tõnis Notton  tonis@liivimaalihaveis.ee  +372 5666 0236

KONTAKT

Indrek Loorens
juhatuse liige

indrek@linnamae.eu

+372 512 9638

KAIDO REHKALT
Müügijuht

kaido@linnamae.eu

+372 525 7878

Marko Hiiemäe
tegevjuht

marko@linnamae.eu

+372 5843 6624

Pirgit Saar
Finantsjuht

pirgit@linnamae.eu

+372 5590 0044

Andero Paalvelt
Kvaliteedijuht

andero@linnamae.eu

+372 5558 5017

Raimo Huberg
Horeca müügijuht

raimo@linnamae.eu

+372 520 2424

Kersti Männiste
Ekspordijuht

export@linnamae.eu

+372 5685 0095

Moonika Reinla
Müügisekretär

moonika@linnamae.eu

+372 505 3826

Tõnis Notton
Varumisjuht

tonis@liivimaalihaveis.ee

+372  5666 0236

Gerli Männiste
Tootepaigutaja

gerli@linnamae.eu

+372 5620 2926

Relika Aviste
turundusjuht ja e-kaubandusspetsialist

relika@linnamae.eu

+372 512 0376

AS Linnamäe Lihatööstus
Uugla küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91013