TÖÖPAKKUMISED

Otsime oma meeskonda
KOMPLEKTEERIJAT,
kelle peamiseks tööülesandeks on korrektne kauba komplekteerimine vastavalt tellimustele.

vaata kuulutust

Otsime oma meeskonda
PAKKIJAT,
kelle peamiseks tööülesandeks on lihatööstuse toodangu pakendamine.

Vaata kuulutust

Otsime oma meeskonda
INVENTARIPESIJAT,
kelle peamiseks tööülesandeks on Linnamäe Lihatööstuse inventari hooldamine.

Vaata kuulutust

KONTAKT

    Indrek Loorens
    juhatuse liige

    indrek@linnamae.eu

    +372 512 9638

    KAIDO REHKALT
    Müügijuht

    kaido@linnamae.eu

    +372 525 7878

    Kersti Männiste
    Ekspordijuht

    export@linnamae.eu

    +372 5685 0095

    Tõnis Notton
    Varumisjuht

    tonis@liivimaalihaveis.ee

    +372  5666 0236

    Indrek Loorens
    juhatuse liige

    indrek@linnamae.eu

    +372 512 9638

    Marko Hiiemäe
    tegevjuht

    marko@linnamae.eu

    +372 5843 6624

    Andero Paalvelt
    kvaliteedijuht

    andero@linnamae.eu

    +372 5558 5017

    KAIDO REHKALT
    Müügijuht

    kaido@linnamae.eu

    +372 525 7878

    Pirgit Saar
    Finantsjuht

    pirgit@linnamae.eu

    +372 5590 0044

    Gerda Algre
    Tootmisjuht

    gerda@linnamae.eu

    +372  5688 0544

    Marko Hiiemäe
    tegevjuht

    marko@linnamae.eu

    +372 5843 6624

    Pirgit Saar
    Finantsjuht

    pirgit@linnamae.eu

    +372 5590 0044

    Raimo Huberg
    Horeca müügijuht

    raimo@linnamae.eu

    +372 520 2424

    Moonika Reinla
    Müügisekretär

    moonika@linnamae.eu

    +372 505 3826

    Kersti Männiste
    Ekspordijuht

    export@linnamae.eu

    +372 5685 0095

    Raimo Huberg
    Horeca müügijuht

    raimo@linnamae.eu

    +372 520 2424

    Relika Aviste
    turundusjuht

    relika@linnamae.eu

    +372 512 0376

    Tõnis Notton
    Varumisjuht

    tonis@liivimaalihaveis.ee

    +372  5666 0236

    Moonika Reinla
    Müügisekretär

    moonika@linnamae.eu

    +372 505 3826

    Gerli Männiste
    Tootepaigutaja

    gerli@linnamae.eu

    +372 5620 2926

    Andero Paalvelt
    kvaliteedijuht

    andero@linnamae.eu

    +372 5558 5017

    Gerda Algre
    Tootmisjuht

    gerda@linnamae.eu

    +372  5688 0544

    Relika Aviste
    turundusjuht

    relika@linnamae.eu

    +372 512 0376

    Gerli Männiste
    Tootepaigutaja

    gerli@linnamae.eu

    +372 5620 2926

    AS Linnamäe Lihatööstus
    Uugla küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91013